Kontakt

Besöks & leveransadress

Bergvikskurvan 5, 973 31 Luleå

Växel

0920-52 89 00 info@wsolvit.se

Support & felanmälan

Problem med dator, server, nätverk, skrivare eller annan teknikpryl. Beställa slitage eller förbrukningsdelar.

0920-52 89 09 support@wsolvit.se

Order

Beställning av varor och tjänster.

0920-52 89 06 order@wsolvit.se

Anna Mattsson

Backoffice och ekonomifrågor.

0920-52 89 06 anna@wsolvit.se

Thomas Ifrig

Konsultation, projektledning, systemdesign

0920-52 89 01 thomas@wsolvit.se

Stefan Carlsson

Konsultation, projektledning

0920-52 89 02 stefan@wsolvit.se

Åke Spolander

Konsult, tekniker, PC, skrivare

0920-52 89 03 ake@wsolvit.se

Jonas Gadd

Konsult, tekniker, PC, server, Microsoft, Microsoft 365, nätverk

0920-52 89 04 jonas@wsolvit.se

Niklas Lundin

Konsult, tekniker, Mac, OsX, PC, server, Microsoft, Microsoft 365, Dropbox for business, nätverk, utbildning

0920-52 89 05 niklas.lundin@wsolvit.se